طراحی وب

تلفیقی هوشمندانه از فن آوری و هنر

زیبایی و پویایی دو شاخصه تاثیرگذار در صنعت طراحی و توسعه صفحات وب میباشند که وجود هر یک از این عناصر در یک وب سایت لازم و عدم تناسب در میزان وجود هر یک از این عناصر در یک اثر ، موجب کاهش کیفیت و کارایی آن خواهد شد — به همین منظور طراحان و توسعه دهندگان صنعت وب در دنیا همواره در تلاش برای برقراری توازنی معقول میان این عناصر در انجام پروژه های خود میباشند — طراحان و توسعه دهندگان تگ نیز بر این باورند که زیبایی و تاثیرگذاری یک اثر، تنها با برقراری توازنی منطقی میان عناصر مذکور امکان پذیز بوده و همواره در تلاشند تا برای خلق آثاری زیبا ، متمایز و پویا ، تلفیقی هوشمندانه از فن آوری و هنر را به کار گیرند.

بهینه سازی

انحصار در طراحی

طراحی انحصاری و عدم استفاده از قالب های آماده

استفاده از قالب هاي آماده براي طراحي وب سايت به دليل امكان ايجاد تشابه ميان وب سايت ها و همچنين ايجاد تغييرات كاملا عير اصولي در ساختار قالب وب سايت به دليل عدم تطابق با زبان فارسي موجب ايجاد مشكلاتي جدي در اجرا و كاربري وب سايت خواهد بود. قالب وب سايت شما در واحد طراحي تَگ به صورت انحصاري و سازگار با خواست شما طراحي و اجرا ميگردد.

بهینه سازی

معماری اطلاعات

طراحی و سازمان دهی اطلاعات وب سایت

در طراحي وب سايت جدا از جلوه هاي بصري و زيبايي وب سايت ، كارايي و دسترسي ساده كاربران به اطلاعات وب سايت شما موجب افزايش بازدهي وب سايت و بالا بردن كيفيت خدمات ارائه شده به مخاطبين خواهد بود. به همين منظور كارشناسان ما در واحد طراحي تَگ با ارائه خدمات مشاوره و برگذاري جلسات يدمان و ساختار اطلاعات وب سايت شما را طراحي و سازماندهي مينمايند.

بهینه سازی

بهینه سازی جستجو

بهینه سازی وب سایت جهت یافته شدن توسط کاربران هدف

بهينه سازي وب سايت براي موتورهاي جستجوگر ( SEO ) يكي از مهمترين اركان فعاليت در فضاي مجازي ميباشد. براي اين منظور رعايت مواردي خاص در طراحي وب سايت و همچنين معماري اطلاعات وب سايت الزامي ميباشد. كارشناسان ما در واحد طراحي تَگ كليه موارد فني و تخصصي لازم براي بهينه سازي وب سايت شما جهت يافته شدن توسط كاربران هدف بر روي وب سايت شما پياده سازي مينمايند.

بهینه سازی

استراتژی دیجیتال

تبیین استراتژی جهت فعالیت در رسانه های دیجیتال

امروزه با توجه به افزايش روز افزون استفاده از شبكه هاي مجازي و همچنين رواج بازاريابي در شبكه هاي مجازي ، ضرورت تعيين استراتژي ديجيتال براي كليه كاربران فضاي مجازي بيش از پيش احساس ميگردد. بدين منظور سياست كلي مجموعه شما در فضاي مجازي با تعيين جايگاه صحيح وب سايت و شبكه هاي اجتماعي و همچنين تبيين استراتژي كلي جهت فعاليت در رسانه هاي ديجيتال توسط كارشناسان واحد طراحي تَگ شناسايي وارائه خواهد شد.

پست های اخیر

پروژه ها

برخی از پروژه های ما

وب سایت شرکت مهندسین مشاور طرح و اثر پارسه

Early 2015

وب سایت شرکت پارلا ایده پرداز

Late 2014

وب سایت شرکت بازرگانی پویل

Mid 2015

وب سایت مجله پارسوماش اویل

Mid 2015
 

وب سایت موسسه خيريه مهيار

Late 2015

وب سایت صندوق ملی محیط زیست

Late 2015

مشتریان

برخی از مشتریان ما