پشتیبانی

حسی توامان از ثبات و توسعه

امروزه يكي از مهمترين موضوعات در فعاليت پايگاه هاي مجازي ، بهره گيري از خدمات مشاوره و پشتيباني در طول زمان فعاليت وب سايت و شبكه هاي مجازي و اجتماعي ميباشد. پس از اتمام مرحله طراحي و اجراي وب سايت ، اجراي صحيح استراتژي ديجيتال ، فعال سازي صحيح و اصولي شبكه هاي اجتماعي و اطلاع رساني و ايجاد ارتباطي صحيح ميان وب سايت و شبكه هاي اجتماعي و همچنين توسعه و نگهداري وب سايت ايجاد شده بر روي شبكه اينترنت ، تاثيري مستقيم بر بازدهي و روند ارائه خدمات به مخاطبين خواهند داشت. كارشناسان واحد پشتيباني تَگ با ارائه طيف گسترده اي از خدمات مرتبط با پشتيباني و مديريت فضاي مجازي و با بهره گيري از سامانه هوشمند مديريت ارتباط با مشتريان در تلاشند تا حسي توامان از ثبات و توسعه را براي كاربران ايجاد نمايند.

پشتیبانی فنی

Technical Support

خدمات پشتيباني فني ارائه شده توسط واحد پشتيباني تَگ شامل به روز رساني سيستم مديريت محتواي وب سايت ، برطرف نمودن نواقص نرم افزاري احتمالي در وب سايت كارفرما ، مقابله با تهديدات امنيتي احتمالي از قبيل هك شدن سيستم و يا ارسال هرزنامه يا اسپم و جلوگيري از ايجاد اخلال در ارائه خدمات به كاربران و رفع كليه مشكلات و مسائل فني كه موجب ايجاد اخلال در روند فعاليت وب سايت خواهند بود ، ميباشد.

بهینه سازی جستجو

SEO

خدمات مرتبط با بهبود و بهينه سازي وب سايت براي موتور هاي جستجوي اينترنتي ارائه شده توسط واحد پشتيباني تَگ شامل مجموعه اي از اقدامات استاندارد جهت بهبود جايگاه وب سايت شما در ليست موتورهاي جستجوگر از قبيل معرفي وب سايت به موتورهاي جستجو و بهينه سازي نقشه سايت و ساماندهي كلمات كليدي وب سايت ميباشد كه به صورت موازي با شروع و ادامه فعاليت وب سايت شما توسط كارشناسان تَگ طراحي و اجرا ميگردد.

مانیتورینگ

Monitoring

بي شك مجموعه خدمات ارائه شده تحت عنوان مانيتورينگ وب سايت يكي از مهمترين خدمات مورد نياز كاربران و صاحبان پايگاه هاي اطلاعاتي بر روي شبكه اينترنت ميباشد. كارشناسان ما در واحد پشتيباني تَگ با بهره گيري از سيستم هاي مدرن روز كليه فعاليت هاي وب سايت شما از قبيل كيفيت اتصال سرور هاستينگ به اينترنت ، ميزان بازديد صفخات وب سايت ، تغييرات جايگاه وب سايت در موتورهاي جستجوگر ، سرعت بارگذاري صفحات و ... را بررسي مينمايند.

به روزرسانی محتوا

Content Update

با توجه به گسترش اقبال عمومي به وب سايت هاي دايناميك ، نياز كاربران و صاحبان وب سايت ها به خدمات ورود اطلاعات جديد در وب سايت كاهش يافته ولي بي شك ورود حجم بالاي اطلاعات و اطلاعات غير نوشتاري در وب سايت هاي دايناميك يكي از مسائل پيش روي صاحبان صنايع و فعالين فضاي مجازي ميباشد. به همين منظور واحد پشتيباني تَگ خدمات ورود اطلاعات به وب سايت شما را به عنوان يكي ديگر از خدمات تكميلي جهت آسايش مديران و كاهش هزينه نيروي انساني در بسته خدماتي خود قرار داده است.

ارسال گزارشات

Reporting

با توجه به نقش وب سايت به عنوان پايگاه مجازي كسب و كار ، مديران و صاحبان مشاغل نيازمند دريافت گزارشات دقيق و كامل از نحوه فعاليت پايگاه مجازي خود ميباشند تا با برنامه ريزي دقيق و تطبيق روند اجرايي پايگاه مجازي با سياست هاي كلان مجموعه خود روند ارائه خدمات و بازدهي پايگاه مجازي خود را تنظيم نمايند. از اين رو كارشناسان ما در واحد پشتيباني تَگ با تكيه بر اطلاعات دقيق به دست آمده در خدمات مانيتورينگ كليه اطلاعات مورد نياز را تحليل و در قالب گزارشات زمانبندي شده براي شما ارسال مينمايند.

مشاوره

Consultation

از طراحي وب سايت مي توان به عنوان گام نخست ورود به دنياي مجازي و فعاليت در آن نام برد. بديهي است راه اندازي يك وب سايت به تنهايي ضامن موفقيت فعاليت هاي مجازي وب سايت شما نميباشد. گزارشات ارسالي از سوي واحد پشتيباني تَگ ، اطلاعاتي كافي در زمينه روند فغاليت وب سايت شما را در اختيارتان قرار خواهد داد و براي بهبود روند فعاليت ، مشاوران ما در واحد پشتيباني تَگ همواره آماده برگزاري جلسات و ارائه خدمات مشاوره فني جهت تسهيل روند بهبود فرايند خومات رساني وب سايت شما ميباشند.

مدیریت فضای مجازی

يكپارچه سازي وب سايت و شبكه هاي اجتماعي

با توجه به افزايش چشم گير فعاليت در شبكه هاي اجتماعي به عنوان پايگاه اجتماعي مشاغل ، نياز به مديريت فعاليت هدفمند در شبكه هاي اجتماعي و همراهسازي آنها با وب سايت هاي صاحبان مشاغل بيش از پيش احساس ميگردد. به همين منظور واحد پشتيباني تَگ اقدام به ارائه مجموعه اي از خدمات با عنوان مديريت فضاي مجازي نموده كه برخي از اين خدمات عبارتند از : ايجاد صفحات با رعايت استاندارد در شبكه هاي مجازي ، توليد محتواي مناسب با ساختار هر شبكه و مطابق با استراتژي ديجيتال مجموعه ، استفاده از پتانسيل شبكه هاي اجتماعي در بهبود بازديد وب سايت و ارائه و تحليل گزارشات از فعاليت شبكه هاي اجتماعي.

پشتیبانی فنی

Technical Support

Plan Platinum
Plan Gold
Plan Silver
Plan BRONZ
خدمات پشتیبانی فنی

کلیه پلن های خدمات پشتیبانی شامل پشتیبانی کامل فنی وب سایت شما میباشد. جهت اطلاعات بیشتر خدمات پشتیبانی فنی را مطالعه فرمائید.

خدمات مشاوره

کلیه پلن های خدمات پشتیبانی شامل ارائه خدمات مشاوره به شما میباشد. جهت اطلاعات بیشتر خدمات مشاوره را مطالعه فرمائید.

به روز رسانی محتوای چندرسانه ای

‌Bronz :
کاربر میتواند در هر ماه شمسی ۲ آیتم از محتوای چندرسانه ای خود را به روزرسانی نماید

Silver :
کاربر میتواند در هر ماه شمسی ۵ آیتم از محتوای چندرسانه ای خود را به روزرسانی نماید

‌Gold & Platinum :
کاربر میتواند در هر ماه شمسی ۱۲ آیتم از محتوای چندرسانه ای خود را به روزرسانی نماید

به روز رسانی محتوای متنی

‌Bronz :
کاربر میتواند در هر ماه شمسی ۵ آیتم از محتوای متنی خود را به روزرسانی نماید

Silver :
کاربر میتواند در هر ماه شمسی ۱۲ آیتم از محتوای متنی خود را به روزرسانی نماید

‌Gold & Platinum :
کاربر میتواند در هر ماه شمسی ۲۰ آیتم از محتوای متنی خود را به روزرسانی نماید

مانیتورینگ آنلاین وب سایت

‌Bronz :

Seliver :
وب سایت به صورت هفتگی مانیتور میشود.

Gold & Platinum :
وب سایت به صورت روزانه مانیتور میشود.

خدمات مدیریت SEO

‌Bronz :

Seliver & Gold & Platinum :
معرفی وب سایت به موتورهای جستجو و ارائه راهکارهایی جهت ارتقاع جایگاه وب سایت در موتورهای جستجو انجام میشود.

ارسال گزارشات وب سایت

‌Bronz & Silver :

Gold :
ارسال گزارش میزان بازدید وب سایت ، وضعیت مونیتورینگ وب سایت و گزارشات مربوط به سئو به صورت ماهیانه

Platinum :
ارسال گزارش میزان بازدید وب سایت ، وضعیت مونیتورینگ وب سایت ، گزارشات مربوط به سئو و گزارش شبکه های مجازی به صورت ماهیانه

مدیریت فضای مجازی

‌Bronz & Silver & Gold :

Platinum :
روند فعالیت و مدیریت کیفیت محتوای فضای مجازی و شبکه های اجتماعی به صورت کامل مدیریت میشود.

قیمت

‌Bronz :7,500,000ریال-سالیانه

Silver :13,000,000ریال-سالیانه

Gold :20,000,000ریال-سالیانه

Platinum :27,000,000ریال-سالیانه